''normální'' rodinka

13. dubna 2008 v 18:42 | Lucy
 -něco pro milovníky Simpsonů(což jsem i já)

Homer Jay Simpson

 Věk: 36 ~ 38 let (v různých dílech různé údaje) 
 Zaměstnání: Homer pracuje v atomové elektrárně, kterou vlastní C. M. Burns. Dříve dokonce kanárek pana Burnse jak bylo objasněno v jedné z epizod, ale rozhodně ji řídí onen stařík. 
 Zpět k Homerovi. Je ho místo je v sektoru 7G, kde místo, aby pracoval, jí a spí, občas něčím polije přístrojovou desku před sebou. Skutečná náplň jeho práce není známá (pozn. aspoň myslím). 
 I přes tento pracovní post je v hierarchii společnosti až pod uranovou tyčí, která, jako ostatně všichni zaměstnanci až na Homera, dostala vyznamenání "Employee of the week" (zaměstnanec týdne). 
 Dále pracoval v mnoha a mnoha zaměstnáních, většinou však sám za sebe. Jako třeba pluhař (epizoda Pan Pluhař s02), zpěvák (epizoda Homerovo pěvecké kvarteto s05), strážce zákona ("Springštít") 
 (epizoda S Homerem přijde zákon s13), maskot (epizoda Homer maskotem s02), nebo "Pivní baron" (epizoda Homer versus 18. doplněk ústavy s08). 
 Oblíbené pokrmy:Homer má rád hlavně koblihy všeho druhu a pivo Duff. Nepohrdne ani dorty, pizzou, tacos a výrobky Krusty-Burgeru, mohl se úplně zbláznit, aby snědl, co nejvíc Žebrounů, o nichž ani nevěděl, z čeho jsou vyrobeny. 
 Dá se říct, že sní vše, co mu přijde pod ruku, i to, co k jídlu není, z scéna "Tmel, lahodný tmel" (Homer versus 18. doplněk ústavy s08). 
 Oblíbené činnosti:Především jídlo, pití, lenošení v houpací síti a spánek. V televizi kouká na komediální pořady, např. "Opičí pohotovost", reality show, např. zvířecí "Kdo přežije?" 
 Časté hlášky: "D'oh!" "Mmmm... (něco)" "Ty jeden mrňavej!(popř. mrňává, kovovej)" 
 -Homer je od začátku hlavní postavou seriálu, i když nejvíce vtipů se od něj odvíjí až tak od páté sezóny, kdy tvůrci zřejmě pochopili, že má větší potenciál, než rošťácký Bart. Není ani jeden díl, kde by Homer nevystupoval. 

Marjorie Simpsonová

 Věk:34 
 Váha:64 
 Výška: s vlasy 201,bez vlasů 178 
 Rodné město:Springfield 
 Identifikační foto:
 Informace:Margino jméno je Marjorie Simpsonová a je jí 34 let. Je doma s Magii a často počítá kukuřičné klasy na záclonách, nebo vysává dům v co nejrychlejším čase. Jednou zakázala 
 ve Springfieldu konzumovat cukr. 
 Ve vlasch měla Magii, kočku Sněhulku II, úspory a na rentegenu i kost. Když byly Simpsonovi v reality show tak se přiznala, že nemá modré vlasy, ale nevím jestli se tomu dá věřit... 
 Obrázky:http://www.stud.fit.vutbr.cz/~xzsiro00/pics/marge.jpghttp://www.maly.cz/simpsonofil/thumbs/archiv/2f21/marge3.gifhttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Marge/nove/thumbnails/tnmarge13.jpghttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Marge/thumbnails/tnMARGE4.JPGhttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Marge/images/MARGE1.JPG
 

Bartolomhew Yo-Yo Simpson

 Věk:10 
 Váha:34kg 
 Výška:147cm 
 Rodné město:Spingfield 
 Identifikační foto:
 Informace:Bartolomhewovi Yo-Yo Simpsonovi je 10 let a chodí do 4.třídy na Springfieldské základní, 
 kde značně provokuje ředitele Skinnera. Zlobí i Homera, který ho stále škrtí. Miluje jízdu na skateboardu 
 a jeho nejlepším kámošem je Millhouse. 
 Obrázky 
 
 http://www.notalot.com/parkhi77/images/bart.gifhttp://homepage.ntlworld.com/d.lowther/bart.jpghttp://img.blesk.cz/blesk/imgnew/BLESK/2007/04/26/bart-simpson-4_~43890.jpghttp://artsoncanvas.co.uk/shop/images/Bartman.jpghttp://pages.infinit.net/moukmouk/bartman.jpghttp://www.waluga.de/simpsons/bart17.jpg
 http://www.waluga.de/simpsons/bart14.jpghttp://www.fantasykat.com/ch/Images/b/bart5.jpg

Líza Marie Simpsonová

 Věk:8 
 Výška:141 
 Váha:30 
 Rodné město:Spingfield 
 Identifikační foto:
 Informace:Líza, celým jménem Líza Marie Simpsonová je osmiletá šprtka, co odtrhne hlavu od učení jen, 
 když chce recyklovat odpad (to bylo samozřejmě přehnané). S panem Burnsem sice založila recyklační 
 továrnu, ale má ráda zimní koulování a jiné hry, třeba panáka. Ráda hraje na saxofon. Jejím nejlepším 
 přítelem byl Murphy "Krvavá Dáseň". 
 Obrázky:http://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Liza/thumbnails/tnLISA2.JPGhttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Liza/nove/thumbnails/tnlisa10.jpghttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Liza/nove/thumbnails/tnlisa02.jpgpřed http://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Liza/nove/thumbnails/tnlisa06.jpgpo  

Margaret Simpsonová

 Věk:asi 1 
 Výška:? 
 Váha:? 
 Rodné město:Springfield 
 Identifikační foto:
 Informace:Margaret Simpsonová, které je jeden rok má ze všech nejradši svoji mámu Marge, 
 avšak i Homera dokázala z lásky zachránit před utopením, nebo zastřelením. Jejím nepřítelem je Gerald 
 - dítě s hustým obočím. Postřelila pana Burnse, který jí chtěl vzít lízátko. 
 Obrázky:http://www.stud.fit.vutbr.cz/~xzsiro00/pics/maggie.jpghttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Maggie/thumbnails/tnMAGGIE12.JPGhttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Maggie/thumbnails/tnMAGGIE7.JPGhttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Maggie/nove/thumbnails/tnmaggie206.jpghttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Maggie/nove/thumbnails/tnmaggie203.jpghttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Maggie/nove/thumbnails/tnmaggie202.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho máte nejradši ze Simpsonů???

Bart 16.7% (1)
Líza 33.3% (2)
Marge 0% (0)
Homer 50% (3)
Maggie 0% (0)
Abe S.(děda):-D 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama