Duben 2008

2.sp.blog

13. dubna 2008 v 18:57 | Lucy
Ahoja tak tohle je můj 2. sp.blog mimochodem je to blog mé ........ehm.....ehm........naprosto ÚŽASNÉ sestry(:-D:-D) tak se tam taky mrkněte....hmm?:-P

2.diplomek od Yummi

13. dubna 2008 v 18:48 diplomy
aaaaaaaaaaaaaaaaa je naprosto sqvělej ja z něj chčiju do textilu!!!!:-D XD

''normální'' rodinka

13. dubna 2008 v 18:42 | Lucy
 -něco pro milovníky Simpsonů(což jsem i já)

Homer Jay Simpson

 Věk: 36 ~ 38 let (v různých dílech různé údaje) 
 Zaměstnání: Homer pracuje v atomové elektrárně, kterou vlastní C. M. Burns. Dříve dokonce kanárek pana Burnse jak bylo objasněno v jedné z epizod, ale rozhodně ji řídí onen stařík. 
 Zpět k Homerovi. Je ho místo je v sektoru 7G, kde místo, aby pracoval, jí a spí, občas něčím polije přístrojovou desku před sebou. Skutečná náplň jeho práce není známá (pozn. aspoň myslím). 
 I přes tento pracovní post je v hierarchii společnosti až pod uranovou tyčí, která, jako ostatně všichni zaměstnanci až na Homera, dostala vyznamenání "Employee of the week" (zaměstnanec týdne). 
 Dále pracoval v mnoha a mnoha zaměstnáních, většinou však sám za sebe. Jako třeba pluhař (epizoda Pan Pluhař s02), zpěvák (epizoda Homerovo pěvecké kvarteto s05), strážce zákona ("Springštít") 
 (epizoda S Homerem přijde zákon s13), maskot (epizoda Homer maskotem s02), nebo "Pivní baron" (epizoda Homer versus 18. doplněk ústavy s08). 
 Oblíbené pokrmy:Homer má rád hlavně koblihy všeho druhu a pivo Duff. Nepohrdne ani dorty, pizzou, tacos a výrobky Krusty-Burgeru, mohl se úplně zbláznit, aby snědl, co nejvíc Žebrounů, o nichž ani nevěděl, z čeho jsou vyrobeny. 
 Dá se říct, že sní vše, co mu přijde pod ruku, i to, co k jídlu není, z scéna "Tmel, lahodný tmel" (Homer versus 18. doplněk ústavy s08). 
 Oblíbené činnosti:Především jídlo, pití, lenošení v houpací síti a spánek. V televizi kouká na komediální pořady, např. "Opičí pohotovost", reality show, např. zvířecí "Kdo přežije?" 
 Časté hlášky: "D'oh!" "Mmmm... (něco)" "Ty jeden mrňavej!(popř. mrňává, kovovej)" 
 -Homer je od začátku hlavní postavou seriálu, i když nejvíce vtipů se od něj odvíjí až tak od páté sezóny, kdy tvůrci zřejmě pochopili, že má větší potenciál, než rošťácký Bart. Není ani jeden díl, kde by Homer nevystupoval. 

Marjorie Simpsonová

 Věk:34 
 Váha:64 
 Výška: s vlasy 201,bez vlasů 178 
 Rodné město:Springfield 
 Identifikační foto:
 Informace:Margino jméno je Marjorie Simpsonová a je jí 34 let. Je doma s Magii a často počítá kukuřičné klasy na záclonách, nebo vysává dům v co nejrychlejším čase. Jednou zakázala 
 ve Springfieldu konzumovat cukr. 
 Ve vlasch měla Magii, kočku Sněhulku II, úspory a na rentegenu i kost. Když byly Simpsonovi v reality show tak se přiznala, že nemá modré vlasy, ale nevím jestli se tomu dá věřit... 
 Obrázky:http://www.stud.fit.vutbr.cz/~xzsiro00/pics/marge.jpghttp://www.maly.cz/simpsonofil/thumbs/archiv/2f21/marge3.gifhttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Marge/nove/thumbnails/tnmarge13.jpghttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Marge/thumbnails/tnMARGE4.JPGhttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Marge/images/MARGE1.JPG
 

Bartolomhew Yo-Yo Simpson

 Věk:10 
 Váha:34kg 
 Výška:147cm 
 Rodné město:Spingfield 
 Identifikační foto:
 Informace:Bartolomhewovi Yo-Yo Simpsonovi je 10 let a chodí do 4.třídy na Springfieldské základní, 
 kde značně provokuje ředitele Skinnera. Zlobí i Homera, který ho stále škrtí. Miluje jízdu na skateboardu 
 a jeho nejlepším kámošem je Millhouse. 
 Obrázky 
 
 http://www.notalot.com/parkhi77/images/bart.gifhttp://homepage.ntlworld.com/d.lowther/bart.jpghttp://img.blesk.cz/blesk/imgnew/BLESK/2007/04/26/bart-simpson-4_~43890.jpghttp://artsoncanvas.co.uk/shop/images/Bartman.jpghttp://pages.infinit.net/moukmouk/bartman.jpghttp://www.waluga.de/simpsons/bart17.jpg
 http://www.waluga.de/simpsons/bart14.jpghttp://www.fantasykat.com/ch/Images/b/bart5.jpg

Líza Marie Simpsonová

 Věk:8 
 Výška:141 
 Váha:30 
 Rodné město:Spingfield 
 Identifikační foto:
 Informace:Líza, celým jménem Líza Marie Simpsonová je osmiletá šprtka, co odtrhne hlavu od učení jen, 
 když chce recyklovat odpad (to bylo samozřejmě přehnané). S panem Burnsem sice založila recyklační 
 továrnu, ale má ráda zimní koulování a jiné hry, třeba panáka. Ráda hraje na saxofon. Jejím nejlepším 
 přítelem byl Murphy "Krvavá Dáseň". 
 Obrázky:http://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Liza/thumbnails/tnLISA2.JPGhttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Liza/nove/thumbnails/tnlisa10.jpghttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Liza/nove/thumbnails/tnlisa02.jpgpřed http://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Liza/nove/thumbnails/tnlisa06.jpgpo  

Margaret Simpsonová

 Věk:asi 1 
 Výška:? 
 Váha:? 
 Rodné město:Springfield 
 Identifikační foto:
 Informace:Margaret Simpsonová, které je jeden rok má ze všech nejradši svoji mámu Marge, 
 avšak i Homera dokázala z lásky zachránit před utopením, nebo zastřelením. Jejím nepřítelem je Gerald 
 - dítě s hustým obočím. Postřelila pana Burnse, který jí chtěl vzít lízátko. 
 Obrázky:http://www.stud.fit.vutbr.cz/~xzsiro00/pics/maggie.jpghttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Maggie/thumbnails/tnMAGGIE12.JPGhttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Maggie/thumbnails/tnMAGGIE7.JPGhttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Maggie/nove/thumbnails/tnmaggie206.jpghttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Maggie/nove/thumbnails/tnmaggie203.jpghttp://simpsonovi.comics.cz/media/Obrazky/Maggie/nove/thumbnails/tnmaggie202.jpg

můj 1. sp.blog

13. dubna 2008 v 16:53 | Lucy
blog Miharu(měním text...XD)
naprosto bezchybný blog Miharu kde najdete různé manga obrázky,anime....vtipné doplnky a články(největší záchvaty smíchu dostávám když Miharu píše cokoli o sobě....XD.........co bych ještě dodala???............AT UŽ JSTE TAM!!!!(nebudete litovat!).....................*CHU*
odkaz je taaaaady


Diplom od Yummi

13. dubna 2008 v 15:56 diplomy
Můj první diplom mockrát děkuju Yummi!!!

something about hippies...

12. dubna 2008 v 17:56 | Lucy

Hippies [hipís] (děti květin) je hnutí, které vzniklo v 60. letech v USA.

Vlastně se jednalo o neorganizované hnutí, které vycházelo z generace beatníků. Jejich cíle byly nejednotné, za základní lze ale považovat vzpouru proti společnosti, mír, lásku, přátelství, svobodu. K naplnění těchto cílů se sdružovali do skupin či komun , které pak často provozovaly volnou lásku (free love). V těchto skupinách se často šířily drogy - zvláště psychedelické (LSD). Častým cílem byl pouze opak chování většinové společnosti. Hippies propagovali spontánní chování, lásku a prosazovali názor, že si člověk má užít života a nebudovat kariéru, nehonit se za penězi. Příslušníci hippies nosili často dlouhé vlasy, volné oblečení a korálky.

Dalším poměrně výrazným projevem spojeným s tímto hnutím bylo tíhnutí k mysticismu, různým druhům východních náboženství a filosofií a jejich propojování se západním způsobem uvažování

Politická orientace

Z politických ideologií má hnutí nejblíže k anarchismu. V období největšího rozkvětu hippies zaznamenala v USA nárůst i takzvaná Nová levice (New Left). Stoupenci tohoto hnutí sdíleli s Hippies některé názory na svět (mír, svoboda), avšak odmítali žít nespoutaným životem.

Na vzhled Hippies reagovali stoupenci Skinhead zkrácením vlasů.

Hesla a pokřiky Hippies

 • Milujte se, neválčete ! (Make love,not war)

 • Osvoboď svou mysl ! (Let your minds be free)

 • Síla květin (Flower power)

 • Dej míru šanci ! (Give peace a chance)

 • Mír a lásku ! (Peace & Love)

 • Mír prosím ! (Peace please)

 • Nevěřte nikomu, komu je přes třicet (Don't Trust Anyone Over Thirty)

Umění

Během období jejich největšího rozmachu zcela neprogramově vytvořili, či se podíleli na vytvoření alternativního umění. Nejvýraznějším projevem byla hudba - beat (např. Jefferson Airplane, Beatles, The Doors, Janis Joplin, Jimi Hendrix), kterou zpravidla doprovázela barevná blikající světla.


zajímavosti o kočkách

11. dubna 2008 v 21:30 | Lucy |  neko

něco málo o kočkách........

Chuť nemá u kočky praktický význam, ale kočka má chuťové papily a dovede rozeznávat různé chuti.Hlas kočky Kočka vydává značný počet zvuků, které se odhadují na 100 různých tónů, z nichž některé jsou pro lidské ucho neslyšitelné. Obecně rozdělujeme kočičí zvuky na mňoukání a předení.

KOČIČÍ HOROSKOP

Rak

Kočky narozené v raku se mohou občas zdát být zvířaty,která rádi odpočívají,ale stále vás po oku sledují s téměř mateřským citem.Májí potřebu mít svoje místo ve vaší ložnici a obyváku a snadno je najdete na místech,která si oblíbily.Věnujte jim mnoho lásky a pozornosti,jinak se na vás budou zlobit a budou dotčené.

Lev

Kočky narozené ve znamení lva se cítí jako král a chovají se nafoukaně.Jsou rády obdivovány a opečovávány.Můžete je vidět kráčející se svou kořistí v tlamičce a čekající na pochvalu,nebo pohlazení.Snažte se je nepřehlédnou,byla by to pro ně urážka ponížení.V dámské přítomnosti se cítí dobře a učiní vše,aby na sebe upoutali pozornost a předvedli se.

Ryby

Kočky narozené ve znamení ryb jsou snílci,kteří rádi sledují pomalu se pohybující stíny a chytají létající hmyz.Jsou to také kočky velmi citlivé a mohou se cítit uraženy,pokud jim vyčiníte.Milují si hrát společně s dětmi a kotata jsou velice veselá.Když je pečlivě krmíte,vidíte,jak se mají k světu.

Vodnář

Kočky vodnáři jsou velice zvědavé a velmi výstřední.Jinak se mohou chovat jinak,než je u koček běžné:rády si hrají jako psi a aportují vámi věci ,které jim hodíte.Mají o vše zájem a to je může dostat do nebezpečných situací,když utečou vaší pozornosti.

Kozoroh

Kočky v kozorohu jsou mírné,někdy až moc klidné.Jsou velice rezervované a mají potřebu lásky a pozornosti,aby se dokázali otevřít a vystoupit ze svého světa,který si vytvořili.Do doby,kdy se o ně ,jsou vašimi věrnými společníky.

Střelec

Kočky narozené pod znamením střelce rádi hlídkují na obchůzkách kolem vašeho domu a prozkoumávají pozorně okolí.Pokud náhodou necháte pootevřené dveře,nezaváhají ani minutu a vydají se prozkoumat nové světy,které jste jim uzavřeli.Moc se na ně nezlobte,pokud jim během jídla padá jídlo z misky na všechny strany.

Štír

Kočky štíři v tichosti zahrabávají na tajných místech (třeba za vaší skříní) svou kořist,nebo oblíbené hračky a často se skovávájí,když se jdou podívat na své ukryté poklady.Jsou pragamtické a dávají najevo svoji náklonost osobě,kerá jim dává najíst.

Váhy

Kočky váhy jsou plny šarmu a mají povahu vítězů.Jsou to kočky,které mají rády osobnost jiných zvířat a rády si vyrazí ven ,objevit nová území.Jestli je můžete vzít na dovolenou,nemusíte se obávat.Rychle si zvyknou bez problému na jiné prostředí.

Panna

Kočky v panně jsou velmi čistotné a uspořádané.Nikdy nepřevrátí misku s jídlem,kterou pro ně připravíte a nechají se také velmi často mýt svým pánem,bez velkého odporu.Opravdu mají lásku ke koupání.Jsou nejvěrnějšími kočkami zvěrokruhu.Jakmile si jednou zvolí svého pána,těžko se nechají zlákat jinou osobou.

Beran

Kočky v beranu našlapují při chůzi ostražitě.Což naznačuje jejich náklonnost neustále hledat novou kořist.Nikdy neusnou na vavřínech a jsou stále ve střehu zaměstnány ochranou jejich území a vlastnictví (včetně svého pána) .Dobře se zabaví,když máte doma hosty.

Býk

Kočky narozené ve znamení býka jsou velmi mlsné a mají rády velmi rafinovaná jídla.Z toho důvodu mají často náklonnost přibývat na váze,zvláště,pokud nebyly sterilizovány.Mají rády nenáročnou zábavu a jsou líné.Schoulit se u nohou svého pána,nebo být v blízkosti kamen je pro ně to největší blaho.

Blíženci

Kočky v tomto znamení jsou velmi upovídané a nikdy nepřestanou mnoukat-mají stále něco,co vám chtějí sdělit.Možná se někdy zdají být trochu nervozní a neklidné v potorvnání s většinou jiných koček,ale jsou zase více mazané a vychytralé.Rádi jsou se svým pánem při sledování televize,nebo při práci na počítači.

citáty o kočkách

Není nebojácnějšího badatele nad malé kotě.
Čas strávený s kočkami není nikdy promarněný.
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět. Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
Je jen málo případů, které potěší srdce více, než uvítaní kočky
Jsou dva způsoby, jak si oddechnout od bídy života - hudba a kočky
(no není to úžasny?)

obrázky víl

11. dubna 2008 v 21:14 | Chu-chan |  obrázky
nádhera
co dodat???

roztomilé kočandy

11. dubna 2008 v 20:43 | Lucy |  neko

Nějaké obrázky mých nejoblíbenějších zvířat